Видео

Рецепт за супу од крем сира


Састојци за прављење рецепта за супу од крем сира

 1. крем сир 90 грама
 2. лук 70 грама
 3. мрква 50 грама
 4. кромпир 220 грама
 5. биљно уље 30 грама
 6. вода, 200 мл
 7. крема 120 мл
 8. путер 30 грама
 9. со на укус
 10. копар по укусу
 11. сир по укусу
 • Главни састојци Кромпир, лук, шаргарепа, сир, маслац, павлака
 • Сервирање 2 порције
 • Светска кухињаФранцуска кухиња

Инвентар:

блендер, стевпан

Рецепт за супу од врхња за кување сира: